Yeni
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
7.698,95 TL
Havale ile : TL   6.929,05

Roland TD-1KV Dijital Davul

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • TD-1KV  : V-Drums

  Yeni başlangıç seviyesinde, 15 davul kiti, daha sessiz kick pedalı, Mesh Head trampet, Coach fonksiyonu, metronom ve kayıt özelliği ile V-Drums kalitesi !

  Egzersiz, Öğrenim ve Eğlence Keyfi için V-Drums Kalitesi

  Roland’ın V-Drums  serisi elektronik davulların dünyanın en popüler olmasının bir sebebi var, çünkü onlar en iyileri... Üstün sesleri, geleneksel hissiyatı sağlamlıkla harmanlayan V-Drums serileri üst düzey performanslarının yanında, her üç senede bir geliştirilen elektronik davullar olmuştur. Kompakt yapılı TD-1K modeli, V-Drums serilerinden devraldığı kalitesi ve az yer kaplayan yapısı ile sizin tüm isteklerinize ayak uyduracaktır.


  Evde davul çalma keyfini sürmek isteyen herkes için ideal TD-1K, tüm müzik tarzlarına göre uyum sağlayabilecek geniş seçenekli davul ve perküsyon kit'lerinin yanında bunlara ek olarak, dahilinde bulunan eğitim ve kayıt fonksiyonları ile becerinizi geliştirmek ve çalım tekniklerinizi kontrol edebilmek için kullanılabilir. Ayrıca Roland TD-1K kullanıcısı olarak sadece heyecanlı bir müzikal yolculuğa başlamayacaksınız. Geniş V-Drums ailesine katılarak dünyanın en iyi davulcu ve perküsyoncularının olduğu bir grubun üyesi olacaksınız.

  • Yeni başlangıç seviyesinde Roland'ın alkışlanan ve beğenilen V-Drums sesleri ve performansları
  • Etkileyici 15 farklı davul kiti ile her müzik stilinde davul çalmanın keyfi
  • Mesh-head PDX-8 V-Pad  ile daha gerçekçi trampet, deri ve kasnak hisleri sağlar.
  • Zil susturma, hi-hat çalım teknikleri ve daha fazlası gibi tüm temel akustik davul tekniklerini destekler.
  • Dahili metronom, kayıt ve Coach fonksiyonu ile çalım becerinizi geliştirir.
  • Mix in girişinden bağlayacağınız medya çalıcılar, akıllı telefonlarınız veya dahilindeki şarkı hafızasındaki şarkılar ile beraber çalarak egzersiz yapabilirsiniz.
  • Beater-less kick pedalı düşük gürültüsü ile kimseyi rahatsız etmeden evinizde egzersiz yapabilirsiniz.  
  • Az yer kaplayan, ergonomik dizaynı ve stil sahibi görüntüsü ile evinizin her odasına uyum sağlayabilir.
  • Sağlam davul sehpası ile çocuklardan yetişkinlere kadar her davulcunun çabukça ve kolayca yükseklik ayarlayabilmesi
  • Genişleyecek olan performanslarınıza bağlı olarak, OP-1TD1C ilave crash zili, KT-10 veya KD-9 kick pad'i gibi ürünler ile davul kit'inizi genişletebilirsiniz.
  • DT-1 Drum Tutor, V-Drums Friend Jam ve diğer bilgisayar müzik yazılımlarında kullanmak için USB-MIDI fonksiyonları
  • Sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kolay kullanım

  Her Müzik Tarzında Çalmak için 15 Davul Kit'i

  Bir müzik tarzında akustik davul çalmak istiyorsanız ona göre bir setup kurmanız gereklidir ve sadece bir tek tipte sound ile çalmanızı doğurur. Fakat bu durum TD-1KV için geçerli değildir. Dahilindeki 15 kaliteli davul kiti sayesinde istediğiniz zaman rock'tan ve blues'dan jazz'a, tüm dünya müziklerine kadar her tarzda müziği sadece tek bir düğmeye dokunarak çalabilirsiniz. Bir egzersizde rock çalarken alt seslerin güçlü olduğu bir sesle çalarken, tek bir tuşla hızlıca favori kitinize geçerek sound'unuzu değiştirebilirsiniz. Her bir kit akustik elektronik kit'ler gibi reaksiyon vererek, tek bir kompakt enstrümanda geniş bir aralıkta çeşitlilikler sunar.

  Tepkimeli Pad'ler ve Ziller ile Geleneksel Teknikleri Geliştirin

  Bazı davulcular akustik çalan meslektaşları gibi çalamayacaklarını düşünerek elektronik davuldan çekinirler. Roland TD-1KV ile buna endişe etmenize gerek yoktur. Geleneksel akustik çalım tekniklerini tamamen destekleyen TD-1KV, özellikle yeni başlayanların doğru öğrenmesine yönelik dizayn edilmiştir. Her bir davul kit sesleri geniş bir dinamik aralıkta sunulur ve PDX-8 Mesh Head trampeti sayesinde geleneksel trampet, deri ve kasnak hisleri en gerçekçi şekilde hissedilmektedir. Diğer tipik giriş seviyesi davulların aksine TD-1KV; zil tutma, zil göbeği ve kenarı sesleri dahil olmak üzere tüm TD serisi ve V-Drums modüllerinin avantajlı ve etkileyici özelliklerini barındırır. Hi-hat seslerinin nüans reaksiyonları tamamen sizin ayaklarınıza bağlıdır ve bu da çalım kişiliğinizi ve karakterinizi getirir. İyi bir davul mu hissetmek istiyorsunuz, işte TD-1KV tam size göre.

   

  Dahili Eğitim Fonksiyonları Davula Motivasyonlu Kalmanızı ve Eğlenceli Bir Öğrenim Görmenizi Sağlar

  TD-1KV içerisinde bulunan keyifli fonksiyonları eğitiminizi destekler, kendi kendinize bir eğitmen gibi davul çalmayı öğretebilirsiniz. Eğitmen fonksiyonları ile normal bir şekilde çalışarak, çok basit bir şekilde becerinizi ve çalımınızı parlatabilirsiniz. Sadece bu kit'in sizin canlı bir davul öğretmeniniz olduğunu ya da altyapılarınızı çalan bir grubunuz olduğunu, eğitim özellikleriyle dolu tekniklerinizi geliştiren, sizi motive eden ve egzersiz zamanlarınızda size yardımcı olan bir arkadaşınız gibi düşünmeniz yeterlidir. Dahilindeki metronomuna eşlik ile çalarak zamanlamanızı daha sıkılaştırın ve Coach modu ile temel hızınızı, dengenizi ve dayanıklılığınızı geliştirin. Ses modülü içerisindeki şarkılar ile ilk grubunuzla birlikte şarkı çalmaya hazır olun veya akıllı telefon / medya çalıcınızı Mix in girişinden bağlayarak favori şarkılarınıza eşlik edin. Dahilindeki kayıt fonksiyonu ile hızlı bir biçimde çalımlarınızı kayıt altına alacak ve daha sonra dinleyerek değerlendirebilecek, yeni ataklar ve groove'lar yaratabileceksiniz.

   

  Kulaklık ile Evinizde Ekstra Sessiz Egzersiz Yapın

  Geleneksel akustik davullar çok yüksek seslidirler. Onlar ile evinizde çalmak belki size eğlenceli gelebilir fakat; çevrenizdeki herkes için problem olacaktır. Daha sesiz bir kullanım elektronik davulların en büyük avantajıdır ve Roland TD-1KV daha da sessiz olmasının sebebi ses modülü üzerindeki kulaklık çıkışı ve gürültüsü daha da düşürülmüş PDX-8 Mesh Head trampet, zil ve tom pad'leridir. Birçok elektronik davulların kick pad'e vuran pedallarından gürültü çıkmaktadır ve TD-1KV özel dizayn edilen kick pedalında gürültüsü düşürülerek dizayn edilmiştir. Opsiyon olarak kullanabileceğiniz kick ve hi-hat pedalı altında kullanabileceğiniz NE-10 Noise Eater ünitesi diğer odalara ses gürültüsünün gitmesini engeller.

   

  Egzersiz Alanınıza Tam Uyumlu ve Çalım Tarzınıza Göre Ayarlama  

  Evinize hiç kocaman ölçüleri ile bir akustik davul yerleştirdiğinizi düşünebiliyor musunuz? Belki de üst katınızdaki bir odayı tamamen veya yaşam odanızın büyük bir kısmını kaybedeceksiniz. Az yer kaplayan TD-1KV daha pratik seçimler ile dar yaşam alanlarına uyabilecek stil sahibi ve modern görünümüyle evinize mükemmel uyum sağlayacaktır. İlave fonksiyonları ile sağlam ve ergonomik davul standı çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin davul oturuş pozisyonuna göre kolayca ayarlanabilmektedir. Buna ek olarak, çalım stiliniz ve konforunuza göre trampet ve her bir zil istediğiniz açıda ayarlanabilir. TD-1KV öğrenciler için mükemmel olmasının yanında, deneyimli davulcular için evde egzersiz yapmak veya sahne arkasında ısınma egzersizleri için ideal bir yardımcıdır.

   

  Bir Davul Seti Sizin Çalımınızı Geliştirecek

  Satın alacağınız bir davul seti size sadece kutudan çıktığı haliyle hizmet etmemelidir. Roland TD-1KV çalımınızın gelişimine bağlı olarak opsiyon olarak satın alacağınız ilave parçaları ile davul setinizi genişletme imkanı da sunmaktadır. OP-TD1C ilave zil pad'i ile setinize ilave zil ekleyebilir veya içerisindeki standart kick pedalının haricinde KT-10 veya KD-9 gibi modeller ile daha üst model kick hissiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca NE-10 Noise Eater ürünü ile pedallarınızın sesini diğer odalara geçmeyecek şekilde azaltabilirsiniz. TDM-3 davul mat ile davulunuzun altına sererek çalım esnasında setinizin kaymamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca PM-03 kişisel monitör ile kulaklık haricinde çalmak istediğinizde güçlü bir stereo sound ile performansınızı sergileyebilirsiniz.

  Bir USB Kablosu ile Bilgisayarınıza Kayıt Yapın

  TD-1KV sadece kendi başınıza eğlence için çalmanız üzere dizayn edilmemiştir. Bunun yanında bilgisayarınız ile beraber müzik yapmanızı sağlayacak mükemmel yolları sunmaktadır. Dahilindeki USB-MIDI ara yüzü sayesinde, sadece bir USB kablosu ile başka hiçbir donanıma gerek kalmadan bilgisayarınızdaki müzik yazılımları ile bağlantı kurabilir. Belki de performanslarınızı kayıt programları temelinde bilgisayarınıza aktarmak isteyebilirsiniz, son baş yapıtınızın davullarının canlı çalım hissinde olmasını isteyebilirsiniz. Belki de Roland'ın ücretsiz V-Drums Friend Jam serisi uygulamalar ile eşlik kanallarına çalmak, egzersiz yapmak ve V-Drums kullanıcılarının dünyasına giriş yapmak isteyebilirsiniz. Daha derin ve detaylı bir eğitimi, güçlü DT-1 Drum Tutor yazılımı ile sağlayabilir, nota eğitiminizi ve temel davul tekniklerini eğlenceli ve daha dinamik bir platformda sağlayabilirsiniz. Hangi şekilde kullanırsanız kullanın, TD-1KV sizi istediğiniz noktaya ulaştıracaktır.

  Basit Birkaç İşlem ile Hemen Çalmaya Başlayın...

  Eğer elektronik davulların çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, bizce yeniden bir düşünün! TD-1KV yı kullanarak çok basitçe istediğiniz tonlara ulaşacaksınız. Gayet açık ve anlaşılır ön paneli ile tüm fonksiyonlara kolayca ve hızlıca ulaşabilecek, metronom veya tempo gibi yardımcılarınızı LED ekranı üzerinde görebileceksiniz.

  Kit Konfigürasyonu

  Ses Modülü

  TD-1

  Snare

  x 1 (Mesh Head)

  Tom

  x 3

  Crash, Ride

  x 1

  Hi-hat

  x 1

  Kick pedal

  x 1

  Hi-hat pedal

  x 1

  Diğerleri

  Drum Kits

  15

  Coach Fonksiyonları :

  10:
  Time Check (Kolay)
  Time Check (Zor)
  Change-up
  Auto Up/Down
  Quiet Count
  Tempo Check (Kolay)
  Tempo Check (Zor)
  Stroke Balance
  Timer
  Recording

  Şarkılar :

  15

  Metronom:

  Ritim Tipleri (5 tipte)
  Sesleri (8 tipte)
  Ses Seviyesi (10 seviyede)

  Ekran :

  7 segment, 3 karakterli (LED)

  Bağlantılar :

  OUTPUT/PHONES jack: Stereo minyatür phone tipi
  MIX IN jack: Stereo minyatür phone tipi
  USB COMPUTER port: USB tip B
  TRIGGER INPUT Bağlantıları : DB-25 tipinde (Kick, Snare, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat kontrol)

  Ara Yüz:

  USB (USB-MIDI)

  Güç Ünitesi :

  AC adaptör

  Akım Gücü :

  150 mA

  Aksesuarlar :

  Özel Bağlantı Kablosu

  AC adaptör
  *Davul Taburesi Dahil Değildir.

  Opsiyon (Ayrıca Satılır)

  Cymbal: OP-TD1C
  Pads: PDX-8, PDX-6
  Kick: KD-9, KT-10
  Personal Drum Monitor: PM-03
  V-Drums Mat: TDM-3

  Ölçüler ve Ağırlık :

  Genişlik :

  800 mm
   

  Derinlik :

  700 mm
   

  Yükseklik :

  1150 mm
   

  Ölçüler ve Ağırlık : (ziller ve davul taburesi dahil olarak)

  Genişlik :

  1000 mm
   

  Derinlik :

  1200 mm
   

  Yükseklik :

  1250 mm
   

  Ağırlık :

  11.8 kg
   

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.