Yeni
14.489,59 TL
Havale ile : TL   13.040,63

Roland RP-401R-RW Dijital Piyano

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Genç Aileler için Premium Piyano Deneyimi

  Kompakt, çekici ve Roland'ın ödüllü özelliklerle dolu RP401R, evlerine kaliteli bir piyano getirmek isteyen genç bir aileler için ideal bir seçimdir. Premium sesleri ve tuş hissiyatını uygun fiyatıyla sunan RP-401R çocuklar ve yetişkinler için sağlam bir müzikal altyapıyı sağlayabilmektedir. Buna ek olarak, dahilindeki otomatik ritim eşliği özelliği ile bastığınız akorları takip eden  akumpanya desteği ile çocuklarınızın ve sizin ritim becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir yol sunar. Ayrıca  kullanıcılar şahsi egzersiz çalışmaları sırasında "Kulaklık 3D Ambience"  efekti sayesinde bir akustik piyanonun eşsiz ses alanı hissiyatının keyfini çıkartabilir. Ayrıca RP-401R modelinin de dahil olduğu geniş seçenekli iPad ve iPhone için ücretsiz Roland piyano uygulamaları ile genç öğrencilerin temel piyano egzersizlerini destekleyecek ve düzenli çalışmaya teşvik edecektir.

  • Her eve uygun Roland’ın beğenilen piyano teknolojisi çekici ve uygun fiyatıyla sunuluyor.
  • SuperNATURAL piyano işlemcisi ile gerçek akustik kuyruklu piyanonun zengin ve geleneksel seslerinin keyfini çıkarın
  • Yeni PHA-4 Standard klavyesinin özelliklerinden yüksek çözünürlükteki hassasiyeti ile SuperNATURAL piyano ses işlemcisinin ses potansiyelini daha üst noktalara taşıyabilirsiniz.
  • Progressive Damper Action pedalı ile yarım pedal etkileri ve diğer geleneksel akustik piyano pedal tekniklerini uygulayabilirsiniz.  
  • Dahilindeki güçlü ritim özellikleri ile akıllı eşlik; 72 farklı ritmine dahil olarak 6 farklı piyanist çalım stili
  • Akustik piyanonun haricinde elektrik piyano, yaylılar, org sesleri, gitarlar, üflemeliler, synthesizer'lar ve diğer enstrüman seslerinden oluşan 305 adet ilave tonlarıyla diğer dünya enstrümanlarını çalmanın keyfine varabilirsiniz.
  • Dahilindeki geniş şarkı kütüphanesi piyano klasiklerini ve popüler etüt uygulamaları olan Czerny 100 ve Hanon' u içermektedir
  • iPad üzerinde ücretsiz Piano Partner uygulaması ile RP-401R dahilindeki sesleri, şarkıları ve ritimleri değiştirebilir, müzik notalarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • iPad, iPhone veya iPod Touch üzerinde ücretsiz Air Performer uygulamasını kullanarak favori şarkılarınız üzerine eşlik edebilirsiniz.
  • Kulaklık 3D Ambience efekti çok boyutlu ses deneyimi sağlayarak kişisel egzersizleriniz boyunca eşsiz kulaklık kullanım imkanı sağlayabilmektedir.
  • USB hafıza belleğini bağlayarak WAV ve SMF fırmatlı şarkılarınız üzerine eşlik yapabilir, dahilindeki kayıt özelliği ile performanslarınızı kayıt edebilirsiniz.
  • RP-401R in USB bilgisayar bağlantı yolunu kullanarak Mac ve Windows bilgisayarlarınız üzerindeki müzik yazılımlarına bağlanabilirsiniz
  • Günlük çalışmalarınızda kullanışlı bir özellik olan Volume Limit fonksiyonu ile kulaklıklarınızın ses seviyelerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.
  • Fazla yer kaplamayan gövde yapısı Çağdaş Siyah ve Gül Ağacı renk seçenekleri ile gelmektedir.

  Müziğinizi Geliştirmek için Büyük Yatırım

   

  Roland,  ses-mekanizma, teknolojik özellikler ve yüksek üretim kalitesi gibi noktalara son derece sadık kalarak çıkardığı RP-401R, profesyonel seviyeli performansları çok uygun fiyata sunmaktadır. Bu güzel enstrüman genç aileler için ve piyano eğitimcilerinin ders stüdyolarında kullanmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Kompakt yapısına kombine edilmiş fazla yer kaplamayan gövdesi ve geleneksel piyano noktalarına ek olarak nota sehpası ve kullanmadığınız zamanlarda kapatabileceğiniz tuş koruyucu kapağı ile sunulmaktadır. Çağdaş Siyah veya Gül Ağacı renk seçenekleri ile her evin dekoruna mükemmel uyum sağlayabilecektir.

   

  Doğru Yolda Piyano Öğrenmek için Premium Ses ve Tuşlar

  RP-401R nin özelliklerinin üstün kalitesi, kendi sınıfındaki diğer enstrümanların üzerinde olarak sizlere kolayca müzikal büyüme ve uzun yıllar boyunca sürecek piyano keyfini sunar. Roland'ın ünlü SuperNATURAL Piyano ses motoru zengin ve etkileyici akustik kuyruklu piyano seslerini sunarak, genç öğrencilere öğrenim ve çalışma esnasında otantik piyano deneyimleri sağlar. Yeni geliştirilen PHA-4 Standart Klavye fonksiyonları, görünümü ve bizim amiral gemisi piyano modellerimizde bulunan Fildişi His dokusu ile SuperNATURAL Piano'nun muazzam ton aralıklarından tam yararlanmak için en son algılama teknolojisi içerir. RP401R' e entegre edilmiş üç pedallı Progressive Damper Action ile geleneksel çalma tekniklerine sürekli yanıt verebilen ve size geleneksel piyanoların hislerini tam anlamıyla sunabilen bir pedal yapısı sağlanmıştır..

   

  Ritim ve Eşlik Becerinizi Geliştirmek için Akıllı Akumpanya

   

  Dahilindeki ritim fonksiyonları sayesinde RP-401R, öğrencilere mükemmel altyapı müzikleriyle çalma ve egzersiz imkanı sağlayabilir. Bu yardımı standart bir metronom fonksiyonundan daha fazla zamanlama becerinizi geliştirmenizi sağlar ve büyük bir orkestra ile performans yapma deneyiminin heyecanını verir. RP-401R nin ritimleri inanılmaz derecede kullanımı kolaydır ve klavye üzerinde bastığınız akorları akıllı şekilde takip ederek altyapı oluşturur. 72 farklı ritim tarzı rock'tan jazz'a, latinden reggae'ye, modern elektronik stillerinden diğer birçok tarza kadar müzikal yapılara göre çalıcının kullanımına sunulmuştur. Ritimler ile çalarken, RP-401R nin piyano sesleri haricindeki geniş seçenekli organ,gitar, üflemeli, synth veya diğerleri gibi birçok enstrümanlar arasında da gezinebilirsiniz.

   

   

  Ücretsiz Roland Uygulamaları Çocuklarınızı Piyano Çalmaya Motive Eder

  Roland’ın s Apple iOS cihazlarına uyumlu ücretsiz uygulamaları eşsiz bir yolla çocuklarınızı çalmaya ve pratik yapmaya motive eder. Air Performer uygulaması ile iPhone, iPad veya iPod Touch içerisindeki favori şarkılarınızı eşlik edebilir ve bunları kablosuz olarak piyanonun ses sisteminden duyabilirsiniz* iPad üzerinde Piano Partner uygulamasında bulunan Flash Card interaktif müzik programı ile çocuklarınız müziği sevecek ve buna ilave olarak sezgisel grafik ara yüzü ile RP-401R içerisindeki sesleri, şarkıları ve ritimleri değiştirebilirler. Flash Card uygulaması duyma ve okuma becerinizi eğlenceli bir yolla, sizlere bölümler atlatarak ve her birim bölüm sonunda madalya vererek geliştirir. Piano Partner uygulamasında ayrıca DigiScore Lite ile RP-401R içerisindeki dahili şarkıların notalarını iPad ekranında gösterebilir. Apple App Store üzerinde bulunan bu ücretsiz uygulamalar, bugünlerin kullanımı kolay mobil teknolojisi ile çocuklarınıza enerji sağlayarak piyanolarını geliştirme imkanı sağlar.
  *Kablosuz bağlantı için Roland WNA1100-RL Wireless USB Adaptör (ayrıca satılır) ve kablosuz LAN ağıyla birlikte İnternet bağlantısı gereklidir.

   

  Dijital Teknolojinin Sağladığı Avantajlar ve Genişletilmiş Öğrenim

   

  RP-401R içerisindeki güçlü dijital teknoloji akustik piyanolara göre birçok modern ailelere sayısızca avantaj sağlayabilir. Birincisi ve en önemlisi RP-401R asla akortlamaya ihtiyacı olmaz ve daima sesi mükemmel düzeydedir. Akustik piyanolar ile birlikte gelen düzenli bakımlar ile yıllık maliyetlerinizi ortadan kaldırır. Egzersizleriniz için eğlenceli ve kullanışlı özelliklerinden dahili metronomu, performanslarınızı almak ve paylaşmak için kayıt fonksiyonu ve Twin Piano özelliği ile klavyeyi ikiye bölerek iki kişinin yan yana çalmasını sağlayabilir.  Piyanonuzun hoparlörlerinden sesi kolayca ayarlayabilirsiniz ve ayrıca çocuklarınızın çok yüksek ses seviyesinde çalışmaması için Volume Limit fonksiyonu ile maksimum ses seviyesini belirleyebilirsiniz. Dijital piyanonun bir diğer büyük avantajı ise kimseyi rahatsız etmeden kulaklık ile egzersizlerinizi yapabilirsiniz. RP-401R nin eşsiz Kulaklık 3D Ambience efekti şahsi çalışmalarınız sırasında piyanonun zengin seslerini size duyurarak, enstrümanın kendisinden geliyormuş hissini size verebilir.

  Teknik Özellikler

  Klavye

  Klavye

  88 Tuş (PHA-4 Standard Keyboard: Fildişi Hissiyatlı ve Escapement Sistemli)

  Tuş Hassasiyeti

  Tuş Hissi: 5 Farklı Derece

  Klavye Modu

  Whole
  Dual (volume balans ayarlanabilir)
  Split (ayırma noktası ve volume balansı ayarlanabilir)
  Twin Piano

  Pedallar

  Damper (Progressive Damper Action Pedal, sürekli yanıt tepkimeli)
  Soft (sürekli yanıt tepkimeli)
  Sostenuto (fonksiyon atanabilir)

  Ses İşlemcisi

  Piyano Sesleri

  SuperNATURAL Piano Sound

  MIDI Format

  GM2, GS, XGlite Uyumlu

  Maksimum Polifoni

  128 ses

  Sesler

  Grand Piano: 11 adet
  Diğerleri: 305 adet (8 davul seti, 1 SFX set dahil)

  Akort Ayarı

  2 Farklı (Daima Açık Konumda)

  Master Tuning

  415.3 - 466.2 Hz ( 0.1 Hz' lik ayarlamalar ile)

  Transpoze

  Key Transpose: -6 - +5 (yarım ton)

  Effektler

  Ambience (Off, 10 seviye)
  Brilliance (21 seviye)

  Sadece Piyano Seslerinde :
  Damper Resonance (Daima Açık)
  String Resonance (Daima Açık)
  Key Off Resonance (Daima Açık)

   

  Metronom

  Tempo

  Çeyrek Nota = 10 - 500 (Ritim fonksiyonu açıldığında: Çeyrek Nota = 20 - 250)

  Beat

  2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 9/8, 12/8

  SMF Kayıt

  Parts

  1 part

  Şarkı Kayıt

  Standart MIDI Dosyası (Format 0)

  Nota Hafızası

  Yaklaşık  30,000 nota

  Kontroller

  Song Select
  Play/Stop
  Rec
  Rewinding
  Fast-forwarding
  Top of song
  Part Mute
  Tempo
  All Songs Play
  Count-in
  Song Balance

  Tempo

  Çeyrek Nota = 10 - 500 (Ritim fonksiyonu açıldığında: Çeyrek Nota = 20 - 250)

  Çözünürlük

  Her çeyrek notada 120 nokta

  Ritim

  Ritimler

  72 tipte x 2 variyasyon

  Kontroller

  Rhythm Select
  Start/Stop
  Sync Start
  Intro/Ending
  Fill In
  Variation
  Leading Bass
  Auto Fill
  Rhythm Part

  Audio

  Playback

  Dosya Formatı: Audio File (WAV 44.1 kHz, 16-bit linear format)

  Kontroller

  Song Select
  Play/Stop
  Rewinding
  Fast-forwarding
  Top of song
  All Songs Play
  Song Balance
  Center Cancel

  Dahili Hafıza

  Şarkı Kayıdı

  Standart MIDI Dosyası (Format 0)

  Şarkılar

  Maksimum 10 şarkı

  Harici Hafıza

  Harici Hafıza Birimi

  USB Flash Memory

  Çalabildiği Yazılımlar

  Standard MIDI Dosyası (Format 0, 1)
  Roland Original Format (i-Format)
  Audio File (WAV, 44.1 kHz, 16-bit linear format)

  Şarkı Kayıdı

  Standart MIDI Dosyası (Format 0)

  Diğerleri

  Dahili Şarkılar

  Piyano Başyapıtları: 69 şarkı
  Czerny: 100 şarkı
  Hanon: 20 şarkı

  Ekran

  7 segment x 3 LED

  Klavye Kapağı

  Kayarak Kapanan

  Diğer Fonksiyonları

  Kablosuz Bağlantı (Opsiyonel satılan Kablosuz USB Adaptör kullanıldığında)
  Panel Kilidi
  Otomatik Kapanma

  Bağlantılar

  Elektrik Güç Girişi
  Input jack: Stereo minyatür phone tipinde
  Output jack: Stereo minyatür phone tipinde

  USB COMPUTER port: USB Type B
  USB MEMORY port: USB Type A
  Phones jacks x 2: Stereo minyatür phone tipinde ve Stereo 1/4-inch phone tipinde

  Çıkış Gücü

  12 W x 2

  Ses Seviyesi (SPL)

  103 dB (Bu ölçü Roland teknik standartlarına bağlıdır)

  Hoparlörler

  8 x 12 cm (3-3/16 x 4-3/4 inches) x 2

  Kulaklıklar :

  Effekt: Headphones 3D Ambience

  Kontroller :

  Volume (Kulaklık ve dahili hoparlör ses seviyesi ayarı ile seviye sabitleme ayarı)

  Güç Değerleri

  9 W (3 - 22 W)
  9 W: Ses düzeyi orta pozisyonda olduğunda

  3 W: Açtıktan sonra herhangi bir şey çalınmadığında
  22 W: Maksimum harcanan güç seviyesi

  Aksesuarlar

  Kullanım Kılavuzu
  Montaj Kılavuzu
  AC Adaptör
  Adaptör Güç Kablosu
  Kulaklık Askısı
  Nota Sehpası
  Vida Seti

  Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)

  Kulaklıklar
  USB Flash Memory
  Wireless USB Adaptör
  Audio Kablosu
  USB Kablosu

   

  Ölçüler ve Ağırlık : (Nota Sehpası Dahil)

  Genişlik

  1,378 mm

  Derinlik

  423 mm

  Yükseklik

  992 mm

  Ağırlık

  40 kg

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.